Porównanie 7 najlepszych wtyczek e-mail marketingowych WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek e-mail marketingowych WordPress? W tym poście przedstawimy siedem świetnych opcji i pomożemy Ci zdecydować, która wtyczka jest dla Ciebie odpowiednia.

SendinBlue Subskrybuj formularz, a WP SMTP to oficjalna wtyczka WordPress dla usługi marketingu e-mail SendinBlue. Umożliwia prowadzenie wszystkich działań marketingowych za pośrednictwem poczty e-mail bezpośrednio w desce rozdzielczej WordPress.

Kluczowe cechy:

 • Twórz niestandardowe formularze subskrypcji i osadzaj je w postach, stronach lub obszarach widżetów
 • Użyj narzędzia przeciągnij i upuść, aby utworzyć e-maile od zera (lub zacząć od szablonu)
 • Segmentuj i automatyzuj swoje biuletyny na różne sposoby
 • Przeglądaj statystyki e-mail w czasie rzeczywistym, takie jak kliknięcia, otwarcia i tak dalej

Czego będziesz potrzebować:

Aby skorzystać z tej wtyczki, musisz także skorzystać z usługi e-mail marketingu SendinBlue. Możesz zacząć korzystać z tej usługi za darmo.

Cennik:

Sama wtyczka jest bezpłatna i istnieje bezpłatny plan SendinBlue, który pozwala wysyłać do 300 e-maili dziennie. Plany premium z wyższymi limitami zaczynają się od 25 USD miesięcznie, w wersji Lite (40 000 e-maili / miesiąc), a do 39 USD w przypadku planu Essential (60 000 e-maili / miesiąc). Plan Premium, 66 USD miesięcznie, oferuje 120 000 wiadomości e-mail / miesiąc.

Kto powinien z niego korzystać:

Oczywiście, jeśli już korzystasz z usługi SendinBlue, jest to wtyczka, której potrzebujesz. Jest to również jedna z najlepszych wtyczek do marketingu e-mailowego WordPress, jeśli chcesz platformy oferującej więcej niż tylko podstawy – w tym zaawansowane funkcje segmentacji i automatyzacji.

Jeśli szukasz w pełni funkcjonalnego rozwiązania, subskrybenci e-maili i biuletyny to jedna z najlepszych wtyczek e-mail marketingu WordPress na początek. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby utworzyć listę i zarządzać nią oraz wysyłać biuletyny, bez konieczności połączenia z inną firmą.

Kluczowe cechy:

 • Dodaj pole subskrypcji do swojej witryny, aby zbierać adresy e-mail
 • Wysyłaj biuletyny e-mailowe ręcznie lub automatycznie na podstawie określonych wyzwalaczy
 • Otrzymuj powiadomienia, gdy nowi subskrybenci rejestrują się i wysyłaj automatyczne e-maile powitalne
 • Przeglądaj dane e-mail, na przykład kiedy każdy został wysłany i wyświetlony

Czego będziesz potrzebować:

Subskrybenci e-maili i biuletyny korzystają z własnego serwera do wysyłania e-maili, więc nie wymagają żadnych subskrypcji zewnętrznych ani dodatkowych narzędzi.

Cennik:

Wraz z darmową wersją istnieje poziom premium zaczynający się od 9 USD miesięcznie. Zapewnia to dodatkowe funkcje, takie jak szablony wiadomości e-mail, wbudowane filtrowanie spamu oraz opcja testowania biuletynów.

Kto powinien z niego korzystać:

Ta wtyczka jest doskonałą opcją, jeśli chcesz bezproblemowe rozwiązanie, którym możesz zarządzać bezpośrednio ze swojej witryny. Zawiera wszystkie podstawowe informacje, jest łatwy do pobrania i oferuje przyzwoity potencjał automatyzacji.

Newsletter to kolejne samodzielne rozwiązanie do e-mail marketingu. Po zainstalowaniu na stronie WordPress natychmiast będziesz mógł zacząć zbierać e-maile i wysyłać biuletyny – nie jest wymagana skomplikowana konfiguracja.

Kluczowe cechy:

 • Zbieraj adresy e-mail za pomocą dostosowywanego widżetu, strony lub formularza
 • Twórz biuletyny za pomocą responsywnego systemu „przeciągnij i upuść”
 • Podziel listę na segmenty, aby dotrzeć do różnych odbiorców za pomocą określonych wiadomości
 • Użyj centralnego panelu stanu, aby skonfigurować wtyczkę i miej oko na swoje kampanie

Czego będziesz potrzebować:

Nie potrzebujesz żadnych innych narzędzi ani usług, aby korzystać z tej wtyczki, ale daje ona możliwość łączenia się z innymi wtyczkami SMTP w celu dostarczania wiadomości e-mail.

Cennik:

Podstawowa wtyczka jest bezpłatna i istnieje wiele rozszerzeń premium, które zapewniają dodatkowe funkcjonalne. Możesz je kupić osobno lub uzyskać je wszystkie za 76,59 USD za maksymalnie 3 witryny lub za 298,60 USD za nieograniczoną liczbę stron.

Kto powinien z niego korzystać:

Newsletter jest jedną z najlepszych wtyczek e-mail marketingowych WordPress, jeśli chcesz prowadzić ukierunkowane kampanie. Chociaż oferuje mniej opcji automatyzacji niż niektóre narzędzia, zapewnia duży potencjał segmentacji.

Ten łączy Twoją witrynę z Mailchimp – jedną z najpopularniejszych dostępnych usług e-mail marketingu. Jeśli jesteś użytkownikiem Mailchimp, ta wtyczka pomoże Ci skuteczniej rozwijać listę.

Kluczowe cechy:

 • Utwórz niestandardowe formularze rejestracyjne i dodaj je do swojej witryny WordPress
 • Integracja z szeroką gamą wtyczek do tworzenia formularzy i wtyczek e-commerce
 • Zobacz szczegółowe raporty o swoich kampaniach (tylko premium)
 • Wysyłaj automatyczne powiadomienia o rejestracji nowych subskrybentów (tylko premium)

Czego będziesz potrzebować:

Aby użyć tej wtyczki, musisz także skorzystać z usługi e-mail marketingu Mailchimp. Mailchimp oferuje bezpłatny abonament obejmujący do 2000 subskrybentów i 12 000 e-maili miesięcznie. Płatne poziomy zaczynają się od 10 USD miesięcznie, a ceny rosną wraz z liczbą potrzebnych subskrybentów.

Cennik:

Jeśli chodzi o samą wtyczkę, darmowa warstwa jest bardzo usprawniona. Pozwala tylko tworzyć formularze rejestracyjne i dodawać je do swojej witryny. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do większej liczby funkcji, potrzebujesz licencji premium, która zaczyna się od 59 USD rocznie.

Kto powinien z niego korzystać:

Jest to jedna z droższych opcji na naszej liście najlepszych wtyczek e-mail marketingowych WordPress. Jednak oferuje także integrację z jedną z najbardziej bogatych w funkcje usług. Warto zastanowić się, czy szukasz rozwiązania do marketingu e-mailowego, które umożliwia tworzenie złożonych i wysoce spersonalizowanych kampanii.

Ponadto jest to jedna z najlepszych wtyczek do marketingu e-mailowego WordPress, jeśli już korzystasz z usługi Mailchimp.

HubSpot oferuje bezpłatne niezawodne i bogate w funkcje narzędzie do marketingu e-mailowego, które jest odpowiednie dla rozwijających się firm. Narzędzie jest częścią darmowej wtyczki WordPress HubSpot.

Dzięki HubSpot Email Marketing możesz tworzyć profesjonalne e-maile marketingowe, które angażują i poszerzają grono odbiorców dzięki łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia wiadomości e-mail. Adres e-mail HubSpot jest automatycznie łączony z HubSpot CRM, dzięki czemu można dostosować odpowiednie e-maile na podstawie wszelkich posiadanych informacji, takich jak przesłanie formularza i aktywność na stronie internetowej.

Kluczowe cechy:

 • Twórz piękne wiadomości e-mail od zera za pomocą edytora przeciągnij i upuść, bez dodatkowych zasobów informatycznych i projektantów
 • Skorzystaj z jednego z szablonów e-mail opartych na celach HubSpot zawartych w bezpłatnej wersji
 • Personalizuj wiersze tematu, treść, linki, załączniki i wezwania do działania na podstawie etapu życia subskrybenta, członkostwa na liście lub dowolnych informacji w kontaktach
 • Zoptymalizuj kampanie e-mail za pomocą testów A / B i analiz

Czego będziesz potrzebować:

Wystarczy zainstalować bezpłatną wtyczkę WordPress HubSpot, a uzyskasz dostęp do poczty e-mail HubSpot, CRM i innych bezpłatnych narzędzi marketingowych i sprzedażowych.

Cennik:

Narzędzie e-mail HubSpot jest bezpłatne dla 2000 wysyłanych e-maili miesięcznie, a rozwiązania aktualizacji zaczynają się od 50 USD za pomocą Marketing Hub Starter.

Kto powinien z niego korzystać:

Adres e-mail HubSpot jest odpowiedni dla każdej firmy, jest darmowy, a jego cena rośnie wraz z rozwojem firmy. Ponieważ jest natywnie zintegrowany z bezpłatnym CRM, bezpłatnymi narzędziami sprzedaży i serwisu, ta wtyczka jest idealna dla zespołów, które chcą usprawnić swoją działalność, łącząc wszystkie swoje narzędzia i dane w jednym miejscu.

Mailster to jedna z najlepszych wtyczek e-mail marketingu WordPress

Mailster jest w połowie drogi między niektórymi opcjami, które dotychczas przeglądaliśmy. Jest to samodzielne rozwiązanie dla WordPress, co oznacza, że ​​nie potrzebujesz usługi innej firmy, aby z niego korzystać. Jednocześnie jest to tylko wtyczka premium i oferuje szerszy zestaw funkcji niż większość bezpłatnych narzędzi.

Kluczowe cechy:

 • Twórz wiadomości e-mail za pomocą biblioteki szablonów i narzędzia do przeciągania i upuszczania
 • Skonfiguruj niestandardową automatyzację i wysyłaj wiadomości e-mail na podstawie określonych punktów wyzwalających
 • Zarządzaj listami e-mail i dziel je na segmenty w ramach samego WordPressa
 • Przeglądaj szczegółowe analizy dotyczące wiadomości e-mail i subskrybentów za pośrednictwem scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego

Czego będziesz potrzebować:

Nie musisz rejestrować się w celu uzyskania zewnętrznego planu korzystania z Mailster. Jednocześnie jest kompatybilny z wieloma popularnymi usługami wysyłania e-maili, takimi jak SendGrid i Amazon SES. Zalecana jest integracja z tymi usługami, ponieważ pomoże to uniknąć sytuacji, w której e-maile nie będą spamem.

Cennik:

Jak wspomnieliśmy, Mailster jest wtyczką premium. Koszt licencji na jedną witrynę, aktualizacji i wsparcia na sześć miesięcy kosztuje 59 USD.

Kto powinien z niego korzystać:

Jeśli możesz sobie pozwolić na koszty początkowe i potrzebujesz narzędzia, które w pełni zintegruje się z witryną WordPress, Mailster jest jedną z najlepszych wtyczek e-mail marketingu WordPress do wyboru. Jest wysoce konfigurowalny, kompatybilny z szeroką gamą wtyczek i usług oraz łatwy w zarządzaniu bezpośrednio z Twojej witryny.

MailPoet to wtyczka freemium, która płynnie integruje się z pulpitem WordPress. Możesz tworzyć, planować i wysyłać wiadomości e-mail bezpośrednio ze swojej witryny, a także zarządzać listami.

Kluczowe cechy:

 • Utwórz formularz subskrypcji i umieść go w dowolnym miejscu na swojej stronie
 • Twórz wiadomości e-mail od zera lub przy użyciu różnych szablonów początkowych
 • Skonfiguruj wiele list subskrybentów i zarządzaj nimi w WordPress
 • Wysyłaj automatyczne powiadomienia o rejestracji i e-maile powitalne

Czego będziesz potrzebować:

MailPoet może być używany samodzielnie, wysyłając e-maile za pośrednictwem własnego serwera lub wybranej przez siebie usługi innej firmy. Możesz także zapisać się na abonament MailPoet, darmowy lub premium.

Cennik:

Podstawowa wtyczka jest bezpłatna, dostępny jest również bezpłatny plan, który obsługuje do 1000 subskrybentów i obejmuje bezpłatne funkcje premium, takie jak wszystkie funkcje i segmentacja WooCommerce. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do statystyk i funkcji raportowania, możesz uzyskać wtyczkę premium za 99 USD. Alternatywnie możesz wybrać wersję premium i usługę wysyłania MailPoet w kombinacji, zaczynając od 13 USD miesięcznie (skala cen z liczbą subskrybentów).

Kto powinien z niego korzystać:

Oprócz tego, że jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem WordPress, główną zaletą MailPoet jest jego skalowalność. Możesz zacząć od bezpłatnej wtyczki i płacić tylko za więcej funkcji i zasobów, których potrzebujesz.

Podsumowując najlepsze wtyczki e-mail marketingu WordPress

Jeśli masz witrynę WordPress, zechcesz użyć jej jako „bazy domowej” dla e-mailowych kampanii marketingowych. Dzięki odpowiedniej wtyczce możesz łatwo zarządzać budowaniem formularzy subskrypcji, tworzeniem e-maili, zarządzaniem listami, śledzeniem analiz i nie tylko – bezpośrednio ze swojej witryny.

Podsumowując, oto sześć najlepszych wtyczek e-mail marketingowych WordPress, które możesz wypróbować:

 1. SendinBlue Subskrybuj formularz i WP SMTP: Wtyczka WordPress, która łączy Twoją witrynę z usługą SendinBlue.
 2. Subskrybenci e-maili i biuletyny: Łatwe w użyciu, bez zbędnych dodatków rozwiązanie z wieloma opcjami automatyzacji.
 3. Biuletyn Informacyjny: Doskonały wybór dla ukierunkowanych kampanii i segmentacji list.
 4. MailChimp dla WordPress: Narzędzie do łączenia witryny z Mailchimp, umożliwiające tworzenie formularzy, przeglądanie danych analitycznych itp.
 5. Mailster: Wtyczka premium, która zapewnia w pełni funkcjonalne rozwiązanie do marketingu e-mailowego z wieloma funkcjami.
 6. MailPoet: Wysoce skalowalna opcja z warstwami bezpłatnymi i premium oraz opcjonalnymi planami wysyłania.

Masz pytania dotyczące tych wtyczek? Zapytaj w komentarzach, a my postaramy się pomóc!

Bezpłatny przewodnik

5 podstawowych wskazówek, jak przyspieszyć
Twoja witryna WordPress

Skróć czas ładowania nawet o 50-80%
postępując zgodnie z prostymi wskazówkami.

Reply