9 sposobów integracji Twittera z WordPress (przewodnik dla początkujących)


Twitter jest jedną z najważniejszych platform mediów społecznościowych. Mówiąc co najmniej, pomaga nam promować to, co możemy mieć „w sklepie”. Chodzi mi o to, że prawie nie ma udanego biznesu bez obecności na Twitterze.

Teraz posiadanie oficjalnego konta i regularne publikowanie na nim wydaje się wystarczające. Jednak w rzeczywistości można zrobić znacznie więcej, aby pomnożyć wyniki i przy stosunkowo niewielkim wysiłku z naszej strony.

Oto nasze przewodnik, jak zintegrować Twittera z witryną WordPress. Omówię każdą z możliwych metod i dam ci krótki samouczek, jak je wszystkie uruchomić:

1. Jak automatycznie tweetować nowe posty na blogu

Na początek, a może zintegrujemy Twittera z WordPress i skonfigurujemy twoją stronę w taki sposób, aby automatycznie tweetowała każdy nowy post?

W tym celu możesz użyć wtyczki WP na Twitterze. Po zainstalowaniu utwórz szybki Aplikacja na Twitterze, wypełnij wymagane pola, przejrzyj każdą kartę, aby ustawić wtyczkę tak, jak chcesz, i zapisz zmiany.

Teraz za każdym razem, gdy utworzysz nowy post, zauważysz pole Twittera na prawym pasku bocznym. Pozwala dostosować dokładny tweet, który będzie wyświetlany po opublikowaniu posta:

wp na twitter

To dobry sposób na integrację Twittera z WordPress.

2. Jak w prosty sposób tweetować stare posty na blogu i zintegrować Twittera z WordPress

Wiele osób popełnia błąd, promując post tylko wtedy, gdy jest świeży, a potem niech umiera powoli, ale na pewno. Jeśli artykuł jest cenny i wciąż aktualny, zalecane jest, aby nie zgubić go w archiwach. Ponowne udostępnianie starych postów może bardziej zwiększyć ruch niż myślisz.

Możesz do tego użyć jednej z naszych wtyczek. Nazywa się Revive Old Posts i został stworzony właśnie w tym celu. Wtyczka działa na autopilocie, więc nie musisz nic z tym robić codziennie. Po prostu skonfiguruj go początkowo, a WordPress będzie zintegrowany z Twitterem przez wiele lat.

Odśwież stare posty

Po zainstalowaniu Revive Old Post przejdź do Ustawienia, dodaj swoje konta społecznościowe (działa nie tylko z Twitterem), wybierz odstęp między udostępnieniami, wymagania, które sprawiają, że artykuł kwalifikuje się do udostępnienia, ile razy chcesz go udostępnić i cokolwiek innego potrzebujesz. Możesz również wykluczyć niektóre posty, jeśli nie chcesz, aby były udostępniane.

(Zaleca się spędzenie minuty lub dwóch w tych ustawieniach. Zapewni to później najlepsze wyniki).

ożywić stary post

Zapisz zmiany i gotowe. Od teraz wszystko działa na autopilocie, a Ty właśnie zintegrowałeś Twittera z WordPress.

3. Jak osadzić tweety w WordPress

Co mam przez to na myśli osadzać?

Osadzenie tweeta w WordPress oznacza pobranie pojedynczego tweeta i opublikowanie go na jednej ze stron lub postów. Wspaniałą rzeczą w osadzaniu tweetu jest to, że działa on jak prawdziwy tweet w Twojej witrynie – możesz z nim korzystać tak, jak zwykle na Twitterze.

Oto przykład (to jest tweet na żywo):

Co zrobiłem, żeby to działało w ten sposób? Właśnie skopiowałem link tweeta i wkleiłem go bezpośrednio do WordPress. Oto jak:

Gdy znajdziesz świetny tweet, kliknij go i weź jego adres URL:

tweet osadzić

Następnie przejdź do dowolnego ze swoich postów lub stron, wklej ten adres URL w jego surowej formie, a magicznie zamieni się on w tweet na żywo.

(Nawiasem mówiąc, możesz umieszczać każdy tweet gdziekolwiek chcesz, nie tylko twój.)

4. Jak dodać karty na Twitterze

Karta Twitter to w zasadzie rozszerzony widok tweeta, taki jak ten, który widzisz po kliknięciu Wyświetl podsumowanie podczas przeglądania Twojego kanału na Twitterze:

przykład karty twitter

Karta Twittera może zwykle zawierać, oprócz zwykłego tweeta, polecany obraz, dane autora, fragment, a nawet galerię zdjęć. Zależy to od tego, jakie dane były powiązane z tweetem.

Włączenie karty Twittera dla swoich postów pomoże ci zwrócić większą uwagę na kanał informacyjny Twittera, ponieważ twoje posty zajmą więcej nieruchomości niż zwykłe posty z linkami.

Możesz użyć Yoast SEO, aby włączyć funkcjonalność kart Twittera i zintegrować Twittera z WordPress. Jeśli już korzystasz z wtyczki – i istnieje duża szansa, że ​​masz – po prostu ustaw kilka opcji.

Idź do Społeczny stronę w ustawieniach wtyczki i wprowadź swoją nazwę użytkownika na Twitterze. Pamiętaj, aby zapisać zmiany po wykonaniu tej czynności:

nazwa użytkownika na Twitterze

Następnie przejdź do Świergot , włącz „Dodaj metadane karty Twittera” i wybierz, jakiej karty chcesz użyć:

twitter w yoast

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to iść Użytkownicy »Mój profil w menu pulpitu nawigacyjnego i wypełnij pole nazwy użytkownika Twittera w Informacje kontaktowe Sekcja. Odtąd za każdym razem, gdy ktokolwiek tweetuje Twoje posty, będą im towarzyszyć karty.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem dla kart na Twitterze – alternatywnym sposobem integracji Twittera z WordPress – są karty JM Twitter. Zainstaluj, przejdź do Ustawienia i wybierz swoje preferencje, a następnie zapisz je. Każdy post będzie teraz zawierał podgląd Twojej karty Twitter bezpośrednio pod głównym polem zawartości. Tak jak:

Twitter-karta-na miejscu

5. Jak dodać widżet kanału Twitter do swojej witryny

Kanał na Twitterze to pole widżetów w czasie rzeczywistym, które pokazuje wszystkie twoje tweety w formie mini strony na Twitterze. Pozwala również użytkownikom na interakcję z tobą bezpośrednio z tego pola, bez konieczności przechodzenia na Twitter.

Przy właściwym użyciu tego rodzaju rzeczy mogą pomóc zwiększyć zaangażowanie użytkowników na koncie Twitter i potencjalnie przyciągnąć więcej obserwujących. Ludzie nie będą szukać Twojego konta na Twitterze, chyba że dasz im szansę i wygodny sposób na zrobienie tego.

Aby użyć widżetu na Twitterze, przejdź do ten link, skopiuj i wklej adres URL swojego konta, a następnie wybierz Osadzona oś czasu.

twitter feed feed

Następnie pojawi się osadzony kod wraz z podglądem widżetu. Skopiuj kod i wklej go w dowolnym miejscu na swojej stronie. (Tylko upewnij się, że jesteś w Edytor tekstu kiedy to zrobisz, to nie zadziała Wizualny.)

twitter feed feed

Oto mój widget:

6. Jak dodać prosty przycisk „podążaj za mną”

Jeśli zależy Ci na swojej obecności na Twitterze i chcesz, aby odwiedzający z Tobą korzystali, wybierz podążać przycisk na twojej stronie pomoże. To jak zaproszenie dla osób zainteresowanych Twoimi usługami / biznesem / osobą.

Przycisk jest prosty, subtelny, a jednocześnie bardzo przydatny, jeśli chodzi o promowanie Twojej marki. Co najważniejsze, odwiedzający nawet nie będą musieli opuszczać Twojej witryny, aby Cię śledzić, mogą to zrobić, klikając przycisk. Krótko mówiąc, jest to właściwy sposób na integrację Twittera z WordPress.

Aby dodać przycisk śledzenia, wystarczy przejść do ten sam link użyliśmy w punkcie 5 i wykonaliśmy kilka kliknięć. Idź i kliknij Przyciski na Twitterzewybierz żądany przycisk, w tym przypadku przycisk przycisk „zaobserwuji skopiuj i wklej adres URL swojego konta.

przycisk

Po naciśnięciu Zapowiedź otrzymasz kod do przycisku śledzenia i jego podgląd. Musisz tylko wkleić kod za pomocą Edytor tekstu (możesz umieścić ten przycisk na dowolnym postu lub stronie, a nawet w widżecie tekstowym na pasku bocznym) i możesz zacząć.

przycisk

Mój przycisk:

7. Jak dodać przycisk „Tweetuj to”

Prawdopodobnie najważniejszy przycisk, jaki możesz mieć na swoich postach, jeśli chodzi o integrację Twittera z WordPress.

Po prostu przyciski tweetów to te małe rzeczy, które umożliwiają odwiedzającym udostępnianie treści na ich profilach na Twitterze.

Na przykład możesz zobaczyć coś takiego na naszym pasku bocznym:

Udostępnij to

Możesz uzyskać tego rodzaju przyciski, instalując wtyczkę o nazwie Jetpack. Instalacja działa jak każda inna wtyczka. Po zakończeniu przejdź do Jetpack »Ustawienia» Udostępnianie z paska bocznego w wp-admini aktywuj Udostępnianie przycisków moduł:

udostępnianie-aktywuj

Następnie możesz przejść do konfiguracji, naciskając Skonfiguruj przyciski udostępniania. Ta część jest bardzo prosta, po prostu graj z własnymi preferencjami.

przycisk udostępniania na Twitterze

Na koniec kliknij Zapisz zmiany na dole ekranu i gotowe – zintegrowałeś Twittera z WordPress!

8. Jak zalogować się do WordPress za pomocą Twittera

Czy często zapominasz hasła, czy też chcesz uprościć loginy, gdy tylko jest to możliwe?

Dobrą wiadomością jest to, że rzeczywiście możesz używać swojego profilu na Twitterze jako głównej metody logowania do swojej witryny WordPress.

Istnieje wtyczka o nazwie Nextend Social Login and Register. Po zainstalowaniu przejdź do Ustawienia »Nextend Logowanie społecznościowe i wybierz Świergot.

wtyczka nextend

Musisz utwórz aplikację na Twitterze. Powinno to zająć tylko kilka sekund i możesz wykonać te proste kroki lub ich samouczek YouTube.

wtyczka nextend

Po utworzeniu aplikacji otrzymasz Klucz klienta i a Sekret klienta. Umieść je w dwóch polach konfiguracji wtyczki:

wtyczka nextend

Na tym etapie możesz korzystać z Twittera, aby zalogować się na swojej stronie WordPress – to z pewnością dobry sposób na integrację Twittera z WordPress. (W rzeczywistości działa również z innymi platformami społecznościowymi).

demo nextend

9. Jak dodać wbudowane ikony tweetów w postach

Ilekroć piszesz coś ważnego lub dzielisz się cytatem, który Twoim zdaniem musi zostać zapamiętany i wysłuchany przez jak najwięcej osób, możesz użyć czegoś, co nazywa się tweetowaniem wbudowanym. Odbywa się to za pomocą wtyczki Inline Tweet Sharer.

Po zainstalowaniu wtyczki przejdź do edytora WordPress i umieść tekst, który chcesz ustawić jako „tweetable” pomiędzy tymi krótkimi kodami i to wszystko:

tweet wbudowany

Tak będzie wyglądać twoi goście:

tweet zdanie

Okej, to wszystko na teraz z naszej strony! Skomentuj i skontaktuj się z nami, na wypadek problemów z integracją Twittera z witryną WordPress.

Bezpłatny przewodnik

5 podstawowych wskazówek, jak przyspieszyć
Twoja witryna WordPress

Skróć czas ładowania nawet o 50-80%
postępując zgodnie z prostymi wskazówkami.Reply