10 blogów o WordPressie do przeczytania w 2020 roku


WordPress jest prawdopodobnie najlepszym CMS na świecie i obsługuje 35% całej sieci. Ta liczba jest absolutnie, niesamowita! W rezultacie coraz więcej osób szuka porad i samouczków WordPress na temat popularnych tematów związanych z platformą.

Gdzie więc po to pójść? Jak zyc? A może zaczniesz od listy, którą mamy dla ciebie dzisiaj… oto 10 blogów o WordPress do przeczytania w 2020 roku:

wp początkujący

Blog, który zawiera treści dla osób, które właśnie weszły w świat WordPress i muszą nauczyć się (bardzo) podstawowych rzeczy, takich jak dodawanie obrazu do postu lub tworzenie niestandardowych menu. Krótko mówiąc, ten blog jest bardzo popularny, ponieważ w rzeczywistości pomaga wszystkim w nauce WordPress.

Oprócz przewodników dla początkujących, WPBeginner zapewnia także dostęp do najnowszych historii, wydarzeń, motywów i wtyczek oraz wszystkiego innego, co ma związek z WordPress. Ponadto blog jest codziennie aktualizowany.

Najpopularniejsze udostępniane treści z WPBeginner:

Szukasz rekomendacji ekspertów i szczegółowych porad? WPMU DEV jest jednym z najsilniejszych blogów dla WordPressers tam. Faceci z WPMU DEV zajmują się bardzo interesującymi tematami i jakoś potrafią to zrobić w równie interesujący sposób.

Na tym blogu znajdziesz posty związane z WordPress z wielu kategorii, od początkujących po zaawansowane. WPMU DEV zapewni jedne z najlepszych samouczków i wskazówek w społeczności.

Najpopularniejsze udostępniane treści z WPMU DEV:

WP Tavern to główna strona z wiadomościami w społeczności WordPress. Przynosi codzienną dawkę wiadomości na wszystkie tematy związane z WordPress.

Sprawdź to, aby być na bieżąco z najnowszymi wydaniami, ogłoszeniami, wydarzeniami, wtyczkami, motywami, ogólnymi wydarzeniami itp. Są szanse, że jeśli coś się wydarzy w świecie WordPress, WP Tavern to obejmie.

Najpopularniejsze udostępniane treści z WP Tavern:

Blog firmowy zespołu Elegant Themes, ale to znacznie więcej. Blog zawiera porady na różne tematy WordPress, koncentrując się na praktycznych poradach, które każdy może zastosować.

Oczywiście jest to również miejsce, w którym zespół dzieli się tym, co dzieje się z Divi i innymi produktami firmy.

Eleganckie motywy to bardzo dobre miejsce, aby zacząć poznawać tajniki WordPress.

Najpopularniejsze udostępniane treści z Elegant Themes:

codeinwp

To my! CodeinWP obejmuje niezliczoną ilość treści WordPress, począwszy od samouczków na temat korzystania z WordPress, przez raporty przejrzystości firmy, listy wtyczek, najlepsze listy tematyczne, po szczegółowe posty badawcze.

Sprawdź CodeinWP, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o WordPress i dowiedzieć się nie tylko o wewnętrznych działaniach związanych z technologią platformy, ale także o biznesowych aspektach.

Celem jest udzielenie szczegółowych informacji o różnych zasobach WordPress, ale także dostarczenie ich w łatwej do zrozumienia formie.

Najpopularniejsze udostępniane treści z CodeinWP:

Chris Lema jest programistą, pisarzem i mówcą, a także prowadzi jeden z najlepszych blogów na temat WordPress.

Obejmuje nie tylko samouczki WordPress, ale także porusza takie tematy, jak marketing, media społecznościowe, tworzenie motywów, wtyczki, hosting i wiele innych.

W jednym zdaniu przeczytaj jego stronę, aby być na bieżąco z najciekawszym tematem WordPressa w tym tygodniu.

Najpopularniejsze udostępniane treści od Chrisa Lema:

wp burmistrz

WP Mayor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w przestrzeni WordPress. Jest znany z poruszania różnych pokrewnych tematów, od samouczków po motywy WordPress, wtyczki, ekskluzywne oferty, a nawet handel elektroniczny dla WordPress.

WP Mayor organizuje również prezenty i publikuje recenzje produktów, jeśli kiedykolwiek potrzebujesz nowego motywu lub wtyczki i chcesz się dowiedzieć, czy to zadziała.

Najpopularniejsze udostępniane treści od WP Mayor:

WPKube zapewnia wiele świetnych informacji z różnych kategorii, takich jak przewodniki dla początkujących, bezpieczeństwo, motywy, wtyczki, aktualności, recenzje produktów, zaawansowane samouczki, szybkie porady i wskazówki dotyczące WordPress.

Głównym celem witryny jest dostarczenie dogłębnych informacji i świetnych informacji na temat wszystkiego, co związane z WordPress.

Najpopularniejsze udostępniane treści z WPKube:

Torque to publikacja WP Engine, która zawiera zarówno zaawansowane, jak i przyjazne dla początkujących samouczki i przewodniki. Ponadto obejmuje także różne wiadomości i wywiady z osobami pracującymi z WordPress.

Torque utrzymuje swoje posty w ściśle określonych kategoriach, kierując je do różnych typów czytelników: społeczności, początkujących, programistów i „ucz się” (sekcja z instrukcjami). Istnieją również osobne sekcje dotyczące motywów i wtyczek.

Najpopularniejsze udostępniane treści z Torque:

BobWP

Witryna Boba była pełna samouczków dla początkujących, obejmujących różne aspekty pracy z WordPress, takie jak motywy, wtyczki, tworzenie treści i WooCommerce. Ale ostatnio zmienili swoje zainteresowania na WordPress i eCommerce. Na tym blogu można znaleźć świetne podcasty.

Bob jest znany ze swojego uczciwego podejścia i, jak sam mówi, ma serce do nauczania. Prowadzi także kursy online, dzięki którym zapoznaje się z WordPress i jak z nim pracować na co dzień.

Najpopularniejsze udostępniane treści z BobWP:

WinWp

WinningWP to blog prowadzony przez Brina Wilsona od dłuższego czasu. Tutaj znajdziesz wszystkie tematy WordPress, które mogą Cię zainteresować, począwszy od przewodników technicznych, a kończąc na poradach marketingowych i blogowych. Zasadniczo mają więc wszystko pod kontrolą.

Nie tylko dostarczają treści edukacyjne i praktyczne, ale WinningWP jest również zaufanym źródłem wiadomości i aktualizacji WordPress. Ponadto na tym blogu możesz przesyłać posty gości i sprawdzać wtyczkę.

Najpopularniejsze udostępniane treści z WinningWP:

Themeisle

Bonus: ThemeIsle (ten blog)

I wreszcie blog bonusowy! Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy blog ThemeIsle, a naszym głównym celem jest dostarczanie porad przyjaznych dla początkujących, z których mogą korzystać wszyscy, którzy dopiero poznali WordPress.

Znajdziesz tu między innymi szczegółowe samouczki, przewodniki, listy najlepszych wtyczek do określonego celu, ale także inne pokrewne tematy, takie jak marketing i media społecznościowe (dla Twojej nowej witryny WordPress). W jednym zdaniu wszystko, co pomoże ci w utrzymaniu niesamowitej strony WordPress.

Najpopularniejsze udostępniane treści z ThemeIsle:

Teraz twoja kolej. Skąd bierzesz dzienną dawkę WordPress?

Reply